Kayalar Nakliyat | KURUMSAL
4193
page,page-id-4193,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

KURUMSAL

"08.12.1992 ve Kayalar Nakliyat Sanayi Tic. Ltd. Şti. bir aile şirketi olarak kuruldu.Şirketimiz yirmisi şoför olmak üzere yirmi beş personel kadrosuna sahiptir. Pozitif enerjimizle her yeni gün ve yeni müşterilerimizle, kurulurken duyduğumuz heyecan ve enerjiyi tekrar yaşıyoruz. Birlik ve beraberlikle aldığımız yolda her gün ilerliyor, gelişiyor ve geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını slogan ve amaç edinerek sorumluluklarımızın bilincinde olduğumuzu gösterdik. "İLERİYE TAŞIYORUZ""

BİZLER

"Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Kayalar Nakliyat organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurmuştur. Marka bağımsız, anahtar teslimi çözümler sunan Kayalar Nakliyat, farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır."

SEKTÖREL ÇÖZÜM YAKLAŞIMI

"Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek."

MİSYON

"Nakliyat sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe öncü bir nakliyat şirketi olmak"

VİZYON

"Türkiye'nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda , iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve nakliyat teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan Kayalar Nakliyat, güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir."

KALİTE POLİTİKAMIZ